Kontakt

Zaktualiowano: 17 sierpnia 2023

Skargi, zażalenia, pochwały, wnioski, problemy, na które nie znajdujesz tu odpowiedzi?

Pisz na kontakt@czysteogrzewanie.pl

  • Nie instalujemy pomp ciepła. Proszę nie pisać z pytaniami o ofertę. To zły adres.
  • Nie wydajemy opinii na temat konkretnych urządzeń (kotłów, pomp ciepła itd.), bo nie posiadamy żadnej wiedzy tajemnej na temat rozlicznych różnych wyrobów.
  • Nie prowadzimy doradztwa – ani za darmo, ani za opłatą. Na zapytania o radę zazwyczaj po prostu nie dostaniesz odpowiedzi, chyba że akurat się trafi trochę czasu wolnego i chęci a problem może być istotny dla innych osób, wtedy na jego podstawie powstanie artykuł.

Odpowiedź na wszelkie inne wiadomości przeważnie jakaś będzie. Rzadko, ale jednak bywa, że wiadomość jakimś sposobem zaginie, więc jeśli nie ma odzewu po kilku dniach – przypomnij się, najlepiej przez Facebooka.

Kto za tym stoi i jak to działa?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania o portal i jego działalność znajdziesz tu.

Chcesz użyć materiałów opublikowanych na tej stronie?

Wszelkie treści tu zamieszczone (teksty, zdjęcia, grafiki) – z wyjątkiem oznaczonych wyraźnie dzieł osób trzecich – udostępnione są na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa.

Oznacza to, że każdy może bez żadnych opłat ani nawet pytania o zgodę

  • publikować nasze teksty i grafiki (te z innych źródeł są podpisane), używać ich jako części własnych publikacji i rozpowszechniać jak tylko uważa za słuszne;
  • podobnie z ulotkami i plakatami – można je drukować w gotowej formie, można w razie potrzeby modyfikować i rozpowszechniać gdzie bądź, w dowolnych ilościach – przecież po to są!

W każdym przypadku należy tylko dodać/zachować informację, że rzecz pochodzi ze strony CzysteOgrzewanie.pl – po to, by zainteresowani mogli znaleźć więcej informacji.