Kontakt

Zaktualiowano: 3 marca 2020

Skargi, zażalenia, pochwały, wnioski, problemy, na które nie znajdujesz tu odpowiedzi?

Pisz na kontakt@czysteogrzewanie.pl

  • Nie instalujemy pomp ciepła. Proszę nie pisać z pytaniami o ofertę. To zły adres.
  • Pytania o dobór kotła proszę kierować na fora. Nie mam czasu na nie odpowiadać a jak już powiem, to coś podobnego jak ludzie tamże.
  • Nie wydaję opinii na temat konkretnych kotłów, bo nie posiadam żadnej wiedzy tajemnej na temat rozlicznych różnych wyrobów.

Odpowiedź zawsze jakaś będzie. Rzadko, ale jednak bywa, że wiadomość jakimś sposobem zaginie, więc jeśli nie ma odzewu po kilku dniach – przypomnij się, najlepiej przez Facebooka.

Kto za tym stoi i jak to działa?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania o portal i jego działalność znajdziesz tam.

Chcesz użyć materiałów opublikowanych na tej stronie?

Wszelkie treści tu zamieszczone – z wyjątkiem oznaczonych wyraźnie dzieł osób trzecich – udostępnione są na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa.

Oznacza to, że każdy może bez żadnych opłat ani nawet pytania o zgodę

  • publikować nasze teksty i grafiki (te z innych źródeł są podpisane), używać ich jako części własnych publikacji i rozpowszechniać jak tylko uważa za słuszne;
  • podobnie z ulotkami i plakatami – można je drukować w gotowej formie, można w razie potrzeby modyfikować i rozpowszechniać gdzie bądź, w dowolnych ilościach – przecież po to są!

W każdym przypadku należy tylko dodać/zachować informację, że rzecz pochodzi ze strony CzysteOgrzewanie.pl – po to, by zainteresowani mogli znaleźć więcej informacji.