GórPal® - kocioł V klasy w proszku

Zaktualizowano: 1 kwietnia 2015

Nie masz czasu uczyć się palenia od góry? Mamy coś dla ciebie: GórPal® - suplement opału, który za drobną opłatą rozwiąże wszystkie twoje problemy z ogrzewaniem. Koniec zmartwień z mocą kotła, jakością paliwa i nauką palenia. Sypiesz GórPal®, podpalasz od góry i w domu jest ciepło.

Uwaga! Prima aprilis!

Dlaczego suplement opału?

Polacy uwielbiają łykać garściami suplementy diety: na biegunkę, depresję, słabą pamięć, nietrzymanie moczu, odmłodzenie, porost włosów, zanik włosów itp. Łatwe rozwiązania świetnie się sprzedają a rzeczywista skuteczność jest tu najmniej istotna.

Z drugiej strony nasza działalność polegająca na darmowym przekazywaniu ludziom wiedzy często budzi podejrzenia. Przecież to nie jest normalne w tym kraju, żeby ktoś za darmo i bezinteresownie pomagał nieznajomym.

Dlatego postanowiliśmy pokonać naturę Polaka jej własną bronią i zaoferować palenie od góry w formie suplementu opału. GórPal® nie jest darmowy i oferuje łatwe rozwiązanie wszystkich problemów z ogrzewaniem bez potrzeby angażowania czasu i pomyślunku. Dlatego z łatwością dotrze do szerszego grona palaczy, którzy chcą po prostu, aby się paliło.

Jak to działa i czemu tak dobrze

Najlepsze jest to, że nie musisz wiedzieć, jak działa GórPal®, aby móc go używać! Zastosowanie na nowym polu zasad znanych z homeopatii pozwoliło uzyskać z mieszanki pozornie pospolitych składników zaskakujące efekty.

Skład suplementu opału GórPal® to:

 • popiół węglowy (99,5%)
 • ekstrakt z solanum tuberosum
 • krystaliczny chlorek sodu
 • monotlenek diwodoru
 • sproszkowany magnes (taki z głośnika, żeby podczepić się pod wolną energię)

Wszystkie składniki występują w odpowiednio dobranych ilościach. Tylko wtedy możliwe jest wykorzystanie efektu pamięci popiołu. Zawarty w składzie suplementu GórPal® popiół pochodzi bowiem z najlepszego krajowego węgla spalonego w najnowocześniejszych kotłach V klasy, w warunkach optymalnej sprawności. Popiół ten pamięta idealne warunki, w których powstał. Dodanie go do zwykłego węgla w zwykłym kotle sprawia, że reakcja spalania przejmuje pamięć owego wzorcowego popiołu i samoczynnie dostosowuje się dla uzyskania idealnych warunków spalania - niezależnie od rodzaju kotła i jakości paliwa.

Zdjęcie z linii produkcyjnej GórPal®

Zdjęcie z linii produkcyjnej GórPal®

Zastosowanie suplementu opału GórPal® jest banalnie proste:

 1. na ruszt należy wsypać dowolną ilość opału
 2. posypać opał 1 łyżką suplementu opału GórPal®
 3. rozpalić od góry

Kocioł rozpalony z użyciem suplementu opału GórPal® nie tylko nie dymi, ale też nie produkuje sadzy ani pyłu. Warunki panujące w palenisku są tak korzystne, że żaden pył nie chce z niego uciec. W czasie prób obserwowaliśmy nawet, że palenisko pobierało dwutlenek węgla z powietrza, przez co kocioł zaczynał produkować opał i ciepło jednocześnie. Staraliśmy się ograniczyć to zjawisko aby nie dobijać ostatecznie polskiego górnictwa. Efektywność cieplna kotła po dodaniu suplementu opału GórPal® nie powinna przekroczyć 95%, tak by nadal istniała potrzeba kupowania opału.

Ile to kosztuje?

Podstawowa cena za 25-kilowy worek suplementu opału GórPal® to 399zł netto. Taki zapas wystarcza na 5 ton węgla. Dla osób, które udostępniają nasze posty na Facebooku, oferujemy 50% zniżki. Zamówienia można składać w komentarzach poniżej wpisu. Pierwsza partia suplementu trafi do odbiorców z początkiem maja.

Nowe możliwości

GórPal® stanowi istotny krok naprzód w naszej działalności. W ten sposób nie tylko dotrzemy ze zręcznie zakamuflowaną ideą rozpalania od góry do szerszego grona ludzi (tych zbyt leniwych lub zapracowanych, by coś zmienić w swoim życiu własnymi ręcoma), ale również załapiemy się na programy dotacji służących ograniczeniu niskiej emisji. Dotąd borykaliśmy się z problemem niskich kosztów naszych działań. Przekucie idei palenia od góry w drogi produkt skutecznie temu zaradzi.

Uwaga! Prima aprilis!

5 myśli nt. „GórPal® - kocioł V klasy w proszku

 1. Paweł

  Hehe, aż szkoda, że to tylko żart 🙂 Co niektórym to by się przydało bo nauczyć się prawidłowego palenia nie mają ochoty ale zaoszczędzić na opale i wyeliminować kopcenie to by chcieli 🙂

  Odpowiedz
   1. Paweł

    Swoją drogą podejrzewam, że gdyby coś podobnego wprowadzić na rynek (nie koniecznie musiałoby to w ogóle działać) to na pewno znaleźli by się tacy, którzy by to kupili wierząc że to działa 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.